Zamów obiad przez internet na terenie Warszawy Smaczne śniadanie i obiady domowe Bielany

Lunch z dowozem do pracy lub domu. Zamów jedzenie przez naszą stronę internetową.

Obiad domowy bez przygotowywania go? To możliwe. Dodatkowo można go otrzymać pod same drzwi i cieszyć się pełnowartościowym posiłkiem. W jaki sposób zamówić takie danie w Lunch For You? Co jeszcze znajduje się w ofercie warszawskiej restauracji? 

Obiady domowe Bielany – maksimum smaku przy zerowym wysiłku 

Lunch z dowozem w Bielanach to idealna opcja dla osób, które nie mają czasu gotować lub też tego zwyczajnie nie lubią, a zależy im na prowadzeniu zdrowego trybu życia i pilnowania zbilansowanej diety. Niestety szybki tryb życia zachęca do sięgania po przekąski pełne pustych kalorii lub tzw. fast-foody. Takie jedzenie nie tylko nie syci na długo, ale także sprawia, że organizm gwałtownie traci energię w ciągu dnia. Trzeba przyznać, że nie jest to zachęcająca perspektywa – zwłaszcza, gdy ma się wiele obowiązków w ciągu dnia do wypełnienia, a grafik wręcz pęka w szwach. 

Obiady domowe z dowozem na Bielany w Warszawie pozwalają cieszyć się pełnowartościowym posiłkiem w ciągu dnia – zarówno w pracy, jak i w domu – bez tracenia czasu na robienie zakupów, a następnie przygotowanie dania. Zdaje się, że jest to spore ułatwienie dla osób żyjących w stolicy, której znakiem rozpoznawczym jest powszechny pęd życia. Bez względu na to, czy pracujesz do wieczora w biurze, pędzisz z uczelni na trening, czy też wykonujesz pracę zdalną, obiady domowe dostarczane na obszarze Bielan mogą sprawić, że każdy dzień będzie zwyczajnie przyjemniejszy i z mniejszą liczbą obowiązków. 

Śniadanie i obiady domowe Bielany

Śniadanie Bielany – gdy brakuje czasu na przygotowanie czegoś do pożywnego do jedzenia w godzinach porannych 

Chyba nie ma osoby, która nie spieszyłaby się po wstaniu z łóżka. W godzinach porannych zazwyczaj wszystko robi się błyskawicznie z myślą, że trzeba zdążyć na autobus, ominąć korki i dotrzeć do pracy lub do szkoły na określoną w planie godzinę. Trzeba przyznać, że w takich okolicznościach trudno myśleć o zjedzeniu śniadania, a co dopiero o jego przygotowaniu. 

Dla wszystkich, którzy zawsze są w biegu, nieocenione okazują się śniadania od Lunch For You, które da się zamówić z dowozem pod wskazany adres. Już od godziny 8:00 można cieszyć się smacznym posiłkiem dostarczonym pod sam dom lub do miejsca pracy. 

Nie wiesz, co zjeść w ciągu dnia? Teraz nie musisz się nad tym zastanawiać – obiady domowe w Bielanach 

Za domowymi obiadami tęskni niejedna osoba. Trudno jest jednak w dzisiejszych czasach znaleźć czas na przygotowywanie tego typu posiłków. Na szczęście menu Lunch For You wychodzi naprzeciw potrzebom klientów oferując smaczne i pożywne dania, dzięki którym można nie tylko nasycić głód, ale także poczuć się jak w domu rodzinnym. 

Co jest dostępne w karcie dań restauracji Lunch For You? 

Obiady domowe – jak sama nazwa wskazuje – zwykle kojarzą się z posiłkami, które serwowano za dziecięcych lat. W Lunch For You łączy się tradycję z nowoczesnością. Dzięki takim cechom nudne i – dla niektórych – przestarzałe receptury zyskują nowe życie i świetnie komponują się ze współczesnym trybem życia. 

Jakie dania obiadowe i na lunch są tego wyrazem? Wymienić można głównie: 

 • kotlet schabowy; 
 • kotlet pożarski; 
 • schab z jabłkami, żurawiną i czerwoną cebulą; 
 • kotlet mielony z indyka z serem, pieczarkami i cebulą; 
 • filet z dorsza w sosie kurkowym; 
 • chilli con carne; 
 • kurczak balsamiczny na fasolce szparagowej z pomidorkami; 
 • zupy (m.in. szczawiowa z jajem, pomidorowa, krem z marchewki z kolendrą, żurek z jajem i białą kiełbasą, barszcz ukraiński). 

Idąc z duchem czasu restauracja przygotowała także propozycję dla wegetarianów – penne razowe z pesto bazyliowym i cukinią. Codziennie można się też zaskoczyć ofertą specjalną, czyli daniem dnia, które jest atrakcyjne cenowo. 

Lunch z dowozem w Bielanach – także mniejsze posiłki 

Warto zaznaczyć, że oferta restauracji jest bardzo rozbudowana, a więc nie opiera się jedynie na tradycyjnych obiadach domowych. W zamówieniu można uwzględnić także mniejsze dania, które idealnie nadają sie na przekąskę w ciągu dnia. Wymienia się tutaj m.in.: 

 • sałatki (cezar, nicejska, grecka); 
 • tortillę na zimno (z kurczakiem i z wędzonym boczkiem grillowanym); 
 • pierogi. 

Takie menu pozwala cieszyć się smacznym posiłkiem – bez względu na indywidualne wymagania klienta. Każdy może dostosować zamówienie do własnych potrzeb. 

Szybko i wygodnie, czyli składanie zamówienia krok po kroku 

W celu zamówienia posiłku z dostawą pod wskazany adres warto zapoznać się z dwoma opcjami, które to umożliwiają. Pierwszą z nich jest kontakt telefoniczny z restauracją – po otrzymaniu zamówienia pracownicy przystępują do jego przygotowywania, a dostawca przywozi paczkę pod same drzwi. 

Kolejną – i znacznie popularniejszą oraz szybszą – opcją jest wejście na stronę internetową lokalu, dodanie preferowanych dań do wirtualnego koszyka zakupowego, a następnie przejście do podsumowania zamówienia. Na tym etapie należy wpisać swoje dane osobowe oraz adres dostawy. Następnie strona przekierowuje do sfinalizowania transakcji – zapłacić za zamówienie można zarówno kartą, jak i szybkim przelewem. Możliwe jest także uregulowanie płatności gotówką przy odbiorze. 

Dowozy jedzenia są realizowane na terenie Bielan – warto sprawdzić na stronie restauracji, czy dostawy są dostępne pod danym adresem.